Nový člen - Angela

13. srpna 2013 v 17:47 | Ilma a Kobra Královská |  Členové
Vítáme nového člena!

Přezdívka: Angela
Datum založení blogu: 2. 4. 2012
Nejpovedenější článek: http://attractions.blog.cz/1308/cesta

Angela
Jsem blázen, který je stále uzavřený ve vlastním světě, navenek zamračená bytost s pochmurnými myšlenkami vyjadřujícími ve svých básních a člověk sršící ironií, přitom dokážu být i milá. Psaní je pro mě únikem z reality a největším koníčkem.


Co o Angelu říkají porotkyně?

Ilma: Když jsem se podívala na tento blog zaujal mě kontrast a proložení použitých barev. Hezky to ladilo a nebylo to přehnané. Hodnotí se však především tvorba a ne desing, který sice na první dojem hodně zapůsobí. Když jsem začala pročítat tvorbu byla jsem spokojená. Líbilo se mi podání poezie, styl psaní a celkově to, co se za slovy skrývá. Ráda na tento blog zajdu, abych viděla co je nového a jak tvorba pokračuje. Vítej mezi námi!

Kobra Královská: Kdybych se nyní neměla vyjadřovat k desingu, který je velice působivý a měla bych zhodnotit Angelinu tvorbu musela bych sepsat nemálo řádek, které by stejnak nevyjádřily více než následující slova o tom, že tvorba této slečny je vzhledem k jejímu věku velice působivá. Jsem ráda, že ji nyní mohu přivítat mezi námi!


A teď už nezbývá nic jiného, než se po shakespearovsku zeptat:
"Jak se vám líbí?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama