Nový člen - Luné

1. srpna 2013 v 21:34 | Ilma a Kobra Královská |  Členové
Vítáme nového člena!

Přezdívka: Luné
Datum založení blogu: 29.11.2012
Luné:
Baletka v říši z vloček slov. Drobný kvítek šeříku připoutaný ke království fantazie, ke království, které stéká mezi řádky přímo do jejích dlaní. Kdyby nedokázala vnímat veškeré chvění brány z popsaných linek, nechala by se navěky uspat první ukolébavkou šumění mořského dna. Jejím prokletím je život. Jejím vysvobozením je poslední vydechnutí. Kdyby měla být věcí, byla by knížkou od Chrise Paoliniho. V okamžik, kdy zamhouří víčka a dotkne se čerstvě napsané stránky nového příběhu, se stává nespoutanou indiánkou úplňku, stvořením, které skutečný svět nikdy nesmí spatřit. Píše, aby mohla zůstávat sama sebou.

Co o Luné říkají porotkyně?
Ilma: Mám-li být upřímná s Luné se známe poměrně dlouho a už dávno ji neberu pouze jako blogerku, ale jako spřízněnou duši, která i v té největší tmě dokáže svými kouzelnými slovy vzkřísit plamínek ukonějšení. Její tvorba mě neuvěřitelným způsobem uklidňuje a nemám k ní dostatek slov. Nikdy se jí nenabažím a vždycky ji budu s údivem hltat, jelikož mě provádí těmi nejzažšími zákoutí mého jádra. Jsem ráda a je mi ohromnou ctí, že nabídku členství vřele přijala.

KobraKrálovská: Snad naši novou členku hned neurazím, když řeknu, že je snílek. Její tvorba je něco, co mě během chvilky dokázalo celou pohltit a zatáhnout do míst, která pro mě byla neznámá. Píše skutečně krásně a to je důvod proč její blog budu osobně navštěvovat a proč ji s radostí vítám mezi námi!

A teď už nezbývá nic jiného, než se po shakespearovsku zeptat:

"Jak se Vám líbí?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama