Říjen 2013

Podzimní soutěž

9. října 2013 v 20:59 | Kobra královská
Všechny uctivě zdravím.
Jsem moc ráda a všem děkuji, že se sem rádi vracíte a odměnou pro vás právě bude soutěž o které se v tomto článku dozvíte více.

Podzim, je to již pár dní, co nám toto roční období nastalo a přineslo v přírodě opět několik změn. Stromy se nám krásně zbarvují, přichází první mrazíky a nám se po ránu čím dál tím více nechce vylézat z teplé peřiny, jelikož venku je již opravdu zima a proto začínáme nosit teplé kabáty a dokonce i rukavice. Proč takový řeči? Samozřejmě to má nějaký důvod a tím je téma soutěže: "Mé podzimní radosti" Doufám, že jsem tím nikoho nezklamala. Doufám, že všem bude toto téma vyhovovat a moc se společně s Ilmou těším na to, co vytvoříte :-)

Omluva

3. října 2013 v 22:34 | Kobra královská
Zdravím všechny stále věrné členy klubu.
A zároveň se všem hned omlouvám za to, co zde neproběhlo. Nechci to nijak více rozvádět, jelikož se domnívám, že to je vždy zbytečné. Zkrátka, poslední doba nebyla poněkud příznivá a bohužel to dopadlo tak, že jsem Shakespearův klub zanedbávala. Všem se tímto velice omlouvám a slibuji, že to ve velmi brzké době napravím.
A jako omluvu pro členy klubu může být můj slib toho, že se zde pro ně objeví nějaká "akce", do které se budou moci zapojit.
Všechny přihlášky, co k nám došly rovněž brzy s Ilmou vyhodnotíme a blogery obešleme, aby se, po tak dlouhém čekání již dočkali verdiktu jejich soudu.

Všem se ještě jednou moc omlouvám a slibuji nápravu.
Děkuji za pochopení